Čtvrtek 8. prosince 2022, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 8. prosince 2022 Květoslava

Techniky kata Denči: Bude Tě dělat on a Čisté srdíčko a taky "jako rodiče"

3. 10. 2022 19:41:25
Organizace Dark Side vyvíjí stále nové a inovativní techniky, tak ji napadlo, zkobminovat všech deset programů, které má. Některým otrokům, zvlášť Annám, dopřává luxus všech deseti programů, plnou dávku.

Pokračuji v námětu na román a sci fi.

Organizace Dark Side má v naší imaginární zemi Ocásek deset speciálních programů, přičemž každý člověk má nějaký program, nese břímě toho, že se země musí připravovat na válku (jak to pracovníci říkají lidem, aby je podnítili k jejich vyššímu zapojení v programem a k navýšení počtu pracovníků organizace Dark Side), i když se jedná o spolupráci všech a války jsou v naší planetě jen za důvodem, aby si udělali srdíčko, které přežilo válku, ale je to vše domluvené, protože kdyby nějaký vládce jel sám na sebe, tak ho někdo zabije technikami organizace Dark Side.

Organizace Dark Side má deset programů:

1. Penis. Pojedeš dolů, ale nezemřeš.

2. Bude Tě dělat nejvyšší a jeho Čisté srdíčko, napojí se na Tebe a budou zesilovat Tvé špatné návyky, dokud někoho nezabiješ. Nejvyšší je figurka "Koně" na šachovnici.

3. Bude Tě dělat Tvůj otec a Tvá matka, budou Tě vracet tak dlouho do "počátku", kdy tě počali, až umřeš. Budou té dělat také všichni vycvičení na rodiče, jakmile se dostaneš mezi ně, jsi "in vitro" a dělají té jako rodiče. Nutno se umět poklonit za zády matky, která má jako matka právo mít svoje potřeby a chutě a nepodporovat ani ji ani otci.

4. Nebudeš mít přátele.

5. Nebudeš mít práci.

6. Nebudeš mít peníze.

7. Bude Tě dělat policie a bezpečnostní složky.

8. Budou tě dělat sousedé, chodit ti do domu s brát ti věci a ničit ti domácí zařízení.

9. Dodělají tě lékaři, dostaneš se do nemocnice a lékaři to dokončí tak, aby se to nedalo dokázat.

10. Budeš Anna, to znamená, ve všech programech. Každý se to na Tobě bude učit.

Specifikum organizace Dark Side je, že dělá člověka "jako rodiče", takže je nahý jako v matčině lůně, je jako dítě a současně do toho nastoupí kat Denča "jako partner", takže nemusí "vysléci" oběť z nějakého zločinu, ale může ji vysléci jako dítě.

Program Anna vznikl, když se nové verzi organizace Dark Side podařilo, aby mladá 50letá žena dostala infarkt poté, co se na manžela ze žárlivosti rozčílila. Pochopitelně, organizace musí tuto "první hvězdu", která již svítí na nebi, řádně oslavit a na počest této události, dala do programu dědičně všechny ženy, zůstane vždy jen jedno dítě, jehož děti půjdou do programu také. V této rodině jsou v programu i muži, od dětství, kteří onemocní a umřou také.

Od té doby mají ženské příslušnice této rodiny "výsadu", že jsou určeny jednak pro nejvyššího a jednak do všech programů, a to od narození, jsou to "Anny".

Všichni v okolí vědí, na co je dítě určené a dávají to dětem od malička najevo. Nikdo není opravdový kamarád, zvlášť v pubertě. Přátelé i práce je řízená společností tak, aby se dívka nemohla stát "matkou", musí se tedy jednat o práci, v níž nemůže uplatnit své mateřské a pečovatelské schopnosti.

Program "Dva" aneb Nejvyšší a Čisté srdíčko, znamená, že dítě je v programu od narození a je přijato, že se stane také čistým srdičkem. Protože má už ony "Dva", tak nepotřebuje nikoho jiného. Nesmí mít rodiče a sourozence, kteří Anně dávají od malička základní péči, ale odmítnutí. Nesmí mít pravé přátele, nesmí mít peníze, nesmí dělat práci, kterou by jako dítě chtělo. Pokud má nějaké nadání, Nejvyšší se ho snaží odstranit nebo oslabit, protože mají povoleno dělat děti, které by "nebyly" úspěšné ve společnosti, což by u zdravých vcelku inteligentních a hezkých dětí neplatilo. Takže ani nesmí na školu, kterou by mělo rádo, např. technicky nadaná dívka jde na humanitní školu a humanitně založené dívce je nařízena technická škola.

Dítěti je už od narození v nitru "odepnuta" vazba od srdíčka na maminku a také mamince vazba na dítě, takže necítí připoutání a blízkost, to jí má vynahradit Nejvyšší a Čisté srdíčko. Miminko se cítí zoufalé a hodně pláče, popř. se uspokojuje jídlem, také se neumí ovládat je za to trestáno, to roztáčí nekonečný a stále se zesilující začarovaný kruh nespokojenosti, nedosycenosti a zvyšování trestání.

Pro rodiče je to náročné miminko, ke kterému ztrácí vztah, o které se nedokážou starat a je to velmi náročné, a také se už nedá najít, co je příčina a co důsledek. Je to jako hledat střed cibule, tak dlouho loupeme, až máme cibuli na plátky a střed nikde.

"Dělat" někoho je trestat ho, takže např. když dítě pláče, odmlouvá, vzteká se, zlobí nebo něco někomu vezme, to vše jsou důvody, proč je Nejvyšší pod dohledem Čistého srdíčka trestají, a to od nejútlejšího dětství.

Podstata tohoto programu je, že dítě netuší, že rodiče o ně nejeví zájem, protože se o ně stará Nejvyšší a Čisté srdíčko, takže třeba nechají dítě v kočárku mnoho hodin plakat, protože od toho je tu Nejvyšší a Čisté srdíčko, kteří dítě mají utišit a postarat se o ně. Nejvyšší a Čisté srdíčko je musí ale potrestat, že zlobí maminku. Děti si pak myslí, že je rodiče nemají rádi, protože třeba okatě preferují další sourozence, se kterými chodí na různé akce a "Annu" nechají doma nebo "Anně dávají pouze obnošené věci a ostatním dětem kupují nové věci, nebo jim i před ní dávají dary, kdežto "Anně" nedají nic nebo mnohem méně. Anna se musí učit milovat rodiče i sourozence, protože odmítnutí by znamenalo samotu. Také jim přeje, protože mají třeba děti a ví, jak to může být nápomocné. Tak má část čistého srdíčka, i když je to otrok, který má umřít a dát Nejvyššímu jakýsi obal na srdíčko, který on dostane vždy, když mu zemře nevinný člověk.

Když se stane, že Nejvyšší ji nemůže dělat, protože je čistý a nemůže dělat nikoho čistého, dá Annu lidem, aby ji dělali oni, protože ostatní, když nejsou (tak) čistí, tak se nic nestane, když dělají někoho na nějakou vymyšlenou nebo zdánlivou chybu.

Takže se může stát, že takovou Annu v jednu chvíli dělá její otec současně jako otec i jako partner. Čili se vlastně pokouší o sex se svou dcerou, protože když "dělá" Nejvyšší, Anna dostane trestný "penis".

Tak je v naší imaginární zemi Ocásek hezká legrace, všichni tu mají miminko, o které se "starají" aneb trestají je.

Pokračování příště.

Autor: Stanislava Ševčíková | pondělí 3.10.2022 19:41 | karma článku: 3.82 | přečteno: 142x

Další články blogera

Stanislava Ševčíková

Když se právo dostane nad morálku, je to indikace nezdravého stavu

V těchto adventních dnech vzpomínám na svého bývalého šéfa, zastřeleného právníka, bývalého federálního předsedu Ústavního soudu, Ernesta Valka, který říkal, že právo nemá stát nad morálkou, ale má jí sloužit.

7.12.2022 v 22:58 | Karma článku: 12.14 | Přečteno: 305 | Diskuse

Stanislava Ševčíková

Vězňovo dilema a jestřábi a hrdličky v knize etologa Dawkinse Sobecký gen

Jednou ze strategií k přežití je podle Dawkinse provést výpad jako jestřáb, ale dále se chovat jako hrdlička - tedy stát na místě, naparovat se a také důležité je, nedat najevo, že se chci vzdát. Říká se tomu opotřebovávací válka.

4.12.2022 v 17:48 | Karma článku: 7.09 | Přečteno: 209 | Diskuse

Stanislava Ševčíková

Sadismus pozpátku aneb práce s lidoopem aneb ze života organizace Dark Side

Představte si, že Čísté srdíčko, které vás zabije jen za to, že ho oslovíte - že ho zajímají jen exkrementy otroka, byl za minulého režimu bachař ve vězení u politických vězňů. Denně 1000x přemáhá svou touhu vidět vás za mřížemi.

13.11.2022 v 20:51 | Karma článku: 3.27 | Přečteno: 131 | Diskuse

Stanislava Ševčíková

Jakých chyb se dopouštíme při vnímání druhých?

Začetla jsem se do diskusí v souvislosti s rozsudky soudu a překvapila mě veliká tvrdost při posuzování lidí. Učili jsme se kdysi, že dokud si člověk neobuje boty druhého, nemá soudit. A celkově s tím souzením je to potíž...

10.11.2022 v 20:37 | Karma článku: 7.67 | Přečteno: 252 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Eva Sádecká

Životní potřeby

Co člověk vlastně potřebuje? Jachtu, letadlo, dům na Floridě? Nebo mu stačí obyčejný pokoj a radost, kterou v sobě objevuje?

6.12.2022 v 22:27 | Karma článku: 7.99 | Přečteno: 181 | Diskuse

Irena Bátrlová

Ďábelská nabídka

"Nechcete hrát čerta?", přiletěla přímo z nebe netradiční nabídka. Zvedl jsem hlavu a uviděl dvě ženštiny s černým závojem a dlouhými bílými šaty, které přikrývaly tmavé zimní bundy.

6.12.2022 v 19:25 | Karma článku: 15.87 | Přečteno: 291 | Diskuse

Eva Sádecká

Čert a Mikuláš

Prohlíží si nás. Vesele se baví a přejí zdraví. Podávají ruku, kdo dal přednost skutkům? Prověřují nás.

6.12.2022 v 4:10 | Karma článku: 6.38 | Přečteno: 115 | Diskuse

David Lauda

VŠIchni

Báseň o nás všech. Jak to je, jak by to nemělo být, jak by to být mělo a mohlo. Co vy a ,,jinakost"?

5.12.2022 v 17:03 | Karma článku: 2.90 | Přečteno: 96 | Diskuse

Martin Irein

Čertova nevěsta

Je to zvláštní, ale je to tak. Nikde se neodčteme, že by některá cérečka chtěla sbalit anděla. Ale čerta, to by brala kdekterá. Máme o tom záznamů všelijakých spousty.

5.12.2022 v 17:00 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 296 | Diskuse
Počet článků 112 Celková karma 8.80 Průměrná čtenost 414

Studentka psychologie, vysokoškolská učitelka, sociální pracovnice, objevovatelka geografických i vnitřních světů, romantička a hledačka dalších pohledů, které  propojují dobro, mír a pokoj. Jsem ráda na straně lásky a hledání dialogu. Jsem hrdá na to, co jsme jako lidé na zemi dokázali ve prospěch celku a rozvoje. A není toho málo.

Osobní stránka Dipl.-Theol. Univ. Stanislava Ševčíková, Ph.D. (muni.cz)

Dcera je výjimečná, říká Julia Robertsová. Hazel oslavila 18. narozeniny

Herečka Julia Robertsová (55) oslavila osmnáctiny svých dvojčat, dcery Hazel a syna Finna společnou vzpomínkovou...

Zemřela Kirstie Alleyová. Hvězda trilogie Kdopak to mluví podlehla rakovině

Po krátkém boji s rakovinou zemřela v 71 letech americká herečka Kirstie Alleyová, hvězda filmové trilogie Kdopak to...

Známý český stylista Jan Pokorný spáchal ve 39 letech sebevraždu

Jeden z nejuznávanějších českých stylistů Jan Pokorný spáchal ve čtvrtek ve svých devětatřiceti letech sebevraždu...

Politik opustil partnerku a děti po šestnácti letech kvůli pornoherečce

Německý politik Hagen Reinhold (44) opustil svoji dlouholetou partnerku Karoline Preislerovou (51), se kterou má tři...

Žádné Uložto! Startuje České kino, za stovku nabízí ke streamování 650 filmů

Oblíbené české filmy, pohádky i seriály ke stažení na jednom místě, legálně a ve vysoké kvalitě slibuje nová platforma...